DLP05LC-7-F

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 3 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 11 V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| Maximum Working Voltage: | 5 V |
| Maximum Leakage Current: | 20 uA |
| Capacitance Value: | 1.6(Typ) pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
GSOT12C-E3-08

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Configuration: | Single |
| Pin Count: | 3 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 26 V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | ±30@Air Gap|±30@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage: | 12 V |
| Maximum Leakage Current: | 1 uA |
| Capacitance Value: | 150 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
BZA456A,125

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 6 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Number of Elements per Chip: | 4 |
| ESD Protection Voltage: | 8 kV |
| Maximum Leakage Current: | 2 uA |
| Capacitance Value: | 240 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -65 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
NUP2115LT1G

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Configuration: | Dual |
| Pin Count: | 3 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 50 V |
| Number of Elements per Chip: | 2 |
| ESD Protection Voltage: | 23@Contact Disc|8@HBM|0.4@MM kV |
| Maximum Working Voltage: | 24(Min) V |
| Maximum Leakage Current: | 0.1 uA |
| Capacitance Value: | 10 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
ESDALC6V1-1BU2
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 2 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | ±15@Air Gap/±8@Contact Disc kV |
| Maximum Leakage Current: | 0.1 uA |
| Capacitance Value: | 5(Typ) pF |
| Minimum Operating Temperature: | -40 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
BZA408B,115

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 6 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Number of Elements per Chip: | 4 |
| ESD Protection Voltage: | 15 kV |
| Maximum Working Voltage: | 5 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.1 uA |
| Capacitance Value: | 75 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -65 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
PJSDA6V1W5-R2-00001
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Configuration: | Quad |
| Pin Count: | 5 |
| Direction Type: | Uni-Directional|Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 12 V |
| Number of Elements per Chip: | 4 |
| ESD Protection Voltage: | 15@Air|8@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage: | 5 V |
| Maximum Leakage Current: | 5 uA |
| Capacitance Value: | 180(Typ) pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
ESD103B102ELSE6327XTSA1
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Configuration: | Single |
| Pin Count: | 2 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 48(Typ) V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | 10@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage: | 15 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.05 uA |
| Capacitance Value: | 0.2 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
ESD5V3U2U-03F H6327

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 3 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 15 V |
| Number of Elements per Chip: | 2 |
| ESD Protection Voltage: | 20@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage: | 5.3 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.05 uA |
| Capacitance Value: | 0.6 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -40 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
ITA6V1U1RL
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 8 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 12 V |
| Number of Elements per Chip: | 6 |
| ESD Protection Voltage: | 15@Air Gap/8@Contact Disc/25@HBM kV |
| Maximum Working Voltage: | 5 V |
| Maximum Leakage Current: | 10 uA |
| Capacitance Value: | 1500 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
DESD32VS2SO-7

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Configuration: | Dual |
| Pin Count: | 3 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 50 V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | ±30@Air Gap|±30@Contact Disc|±16@HBM kV |
| Maximum Working Voltage: | 32 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.1 uA |
| Capacitance Value: | 42 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -65 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
NUP5120X6T2G

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 6 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Number of Elements per Chip: | 5 |
| ESD Protection Voltage: | 15@Air Gap/8@Contact Disc/16@HBM/0.4@MM kV |
| Maximum Working Voltage: | 5 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.5 uA |
| Minimum Operating Temperature: | -40 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
ITA6V5B1
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 8 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 12 V |
| Number of Elements per Chip: | 5 |
| ESD Protection Voltage: | 15@Air Gap/8@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage: | 5 V |
| Maximum Leakage Current: | 10 uA |
| Capacitance Value: | 750 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
NUP46V8P5T5G
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 5 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Number of Elements per Chip: | 4 |
| ESD Protection Voltage: | 15@Air Gap/8@Contact Disc/8@HBM/0.4@MM kV |
| Maximum Working Voltage: | 4.3 V |
| Maximum Leakage Current: | 1 uA |
| Capacitance Value: | 15 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
D5V0L1B2LP3-7
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 2 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 14 V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | ±30@Air Gap/±30@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage: | 5 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.1 uA |
| Capacitance Value: | 20 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -65 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01