NFA0404E6R0TRF
电气特性 Features
| Pin Count: | 4 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 0.1 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.4 dB |
| Maximum Attenuation: | 6 dB |
| Maximum VSWR: | 1.2 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | NFA0404E |
ATA8202C-PXQW
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 435 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3|5 V |
| Rad Hard: | No |
CC2400RSUR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2483 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2483 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Operating Supply Voltage: | 1.8|2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
HMC1018LP4E
电气特性 Features
| Number of Bits: | 5 |
| Maximum Frequency: | 30000 MHz |
| Rad Hard: | No |
TDA5235XUMA1
电气特性 Features
- 射频传感器
- ENHANCED SENSITIVITYDOUBLE-CONFIGURATION RECEIVER WITHDIGITAL BASEBAND PROCESSING
R411802124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 2(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.802.124 |
R413810121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 26.5 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.5 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.810.121 |
R412740000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.8 dB |
| Maximum Attenuation: | 40(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.740.000 |
TX5003
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 303.625 to 304.025 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 304.025 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
ADF7023-JBCPZ
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 902 to 958 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 958 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|GMSK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
R414740000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±1.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 40(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.740.000 |
R417210130
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.210.130 |
OL2381AHN/C0B,515
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 315 to 915 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 915 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V |
| Rad Hard: | No |
R417106110
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.106.110 |
RX6004
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 913.8 to 914.2 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 914.2 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01