电气特性 Features
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Typical Total Harmonic Distortion: | 60 dB |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 to 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Typical Total Harmonic Distortion: | 60 dB |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 to 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 70 to 120 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 120 MHz |
| Modulation Technique: | FM |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 850 to 950 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 950 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 868.15 to 868.55 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 868.55 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 75 to 1000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1000 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 70 to 6000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 6000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 1.3 V |
| Rad Hard: | No |