R413815121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 26.5 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 15(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.5 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.815.121 |
R417810138
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Connector Type: | SMA |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.810.138 |
RX6501
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 868.15 to 868.55 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 868.55 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R414400000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 0(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.400.000 |
R412708000
电气特性 Features
- 固定衰减器
- SMA COAXIAL ATTENUATOR
TR3001
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 314.8 to 315.2 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 315.2 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5103AHTMA1
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 344 to 347 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 347 MHz |
| Rad Hard: | No |
SI4777-A20-GM
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 0.52 to 1.71|64 to 108 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 108 MHz |
| Modulation Technique: | AM|FM |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
R414709000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 9(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.709.000 |
R412407000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.35 dB |
| Maximum Attenuation: | 7(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.2 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.407.000 |
R410206121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMB |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R410.206.121 |
CC1100RTKR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|400 to 464|800 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|MSK|QPSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R411807124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 7(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.807.124 |
SI4311-B21-GM
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 315|433.92 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 433.92 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
MAX7058ATG+T
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 300 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01