电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Connector Type: | SMA |
| Maximum Attenuation: | 20(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.820.128 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Connector Type: | SMA |
| Maximum Attenuation: | 20(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.820.128 |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 70 to 6000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 6000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 1.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 70 to 260 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 260 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 70 to 6000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 6000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 1.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 142 to 1050 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1050 MHz |
| Modulation Technique: | FSK/GFSK/GMSK/MSK/OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414730000 |