EXB-24AB1ER8X
电气特性 Features
| Pin Count: | 4 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2.5 GHz |
| Impedance: | 200 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 0.04 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.8 dB |
| Maximum Attenuation: | 1 dB |
| Maximum VSWR: | 1.2 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | EXB24AB |
R417910128
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Connector Type: | SMA |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.910.128 |
R414505000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 5(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.505.000 |
ATA5773C-PXQW-1
电气特性 Features
| Category: | UHF ASK/FSK Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 310 to 350 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 350 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
MAX2370ETM+T
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | FM |
| Rad Hard: | No |
R413806121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 26.5 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.5 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.806.121 |
EXB-24AT2AR3X
电气特性 Features
| Pin Count: | 4 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 0.04 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 2 dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | EXB24AT |
MAX7032ATJ+T
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.7|5 V |
| Rad Hard: | No |
R414550000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±1.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 50(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.550.000 |
ADA4303-2ACPZ-R2
电气特性 Features
| Form Type: | IC |
| Input Type: | Single-Ended |
| Number of Inputs: | 1 |
| Output Type: | Single-Ended |
| Number of Outputs: | 2 |
| Frequency Range: | 54 to 865 MHz |
| Maximum Gain: | 4 dB |
| Typical Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Output Impedance: | 75 Ohm |
| Typical Input Return Loss: | -19.5 dB |
| Typical Noise Figure: | 4.4 dB |
| Typical Output to Output Isolation: | -24.6 dB |
| Typical Output Return Loss: | 31.2 dB |
| Rad Hard: | No |
R412501000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.35 dB |
| Maximum Attenuation: | 1(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.501.000 |
ADF7012BRUZ
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 75 to 1000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1000 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
MAX3795ETG+
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R411812121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.9 dB |
| Maximum Attenuation: | 12(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.812.121 |
R413814115
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 14(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.814.115 |

更新于 2026-05-01