电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±1 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.906.138 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±1 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.906.138 |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 927.24 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 902.76 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 1452 to 1492 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1492 MHz |
| Modulation Technique: | AM|FM |
| Operating Supply Voltage: | 1.8|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 850 to 950 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 950 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412703000 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.814.121 |