TR7002
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 417.8 to 418.2 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 418.2 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R411807124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 7(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.807.124 |
CC1201RHBR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 164 to 190|410 to 475|820 to 950 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 950 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TRF6903PTRG4
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 315 to 915 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 915 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
NCV53480MN1R2G-C
电气特性 Features
| Category: | ISM Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 280 to 434 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 470 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
SI4055-C2A-GM
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 284 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK/GFSK/OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TDK5100F
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 435 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
BGT24MTR11E6327XUMA1
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 24000 to 26000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 26000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
A2500R24C00GR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2483.5 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2483.5 MHz |
| Rad Hard: | No |
R412509124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 1 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 9(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
CC1120RHBT
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 164 to 192|274 to 320|410 to 480|820 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TX5000
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 433.72 to 434.12 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 434.12 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R414425000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 25(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.425.000 |
R417606130
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.6 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.606.130 |
R411817124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 17(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.817.124 |

更新于 2026-05-01