BAR6406E6327

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 150 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Frequency Range: | MF|HF|VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.55 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
HSMP-386F-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-489B-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Frequency Range: | UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.375@5V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
RN141GT2R
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@10mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.8@1V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HMPP-3862-TR1
电气特性 Features
| Configuration: | Dual Anti Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Frequency Range: | UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-386J-BLKG
电气特性 Features
| Configuration: | Octal |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 1.25@50V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 2000 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.26 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389U-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series Shunt Pair |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BA782S-GS18

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 35 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1 V |
| Frequency Range: | VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 1.25@3V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAT18-04E6327

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 35 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.2 V |
| Frequency Range: | VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 1@20V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.12 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-386E-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR65-02V H6327
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.8@3V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.08 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HMPP-3895-TR2
电气特性 Features
| Configuration: | Dual Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Frequency Range: | SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAP64-05W,135

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Frequency Range: | SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 240 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.55 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
UM7108B
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 800 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 1.2@100V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 5500 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 2(Min) us |
| Mounting: | Through Hole |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3862-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01