电气特性 Features
| Configuration: | Dual Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Frequency Range: | UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Dual Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Frequency Range: | UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 800 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 1.2@100V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 5500 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 2(Min) us |
| Mounting: | Through Hole |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 50(Min) V |
| Frequency Range: | VHF|UHF|SHF|EHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.1@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.3 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |