ESDA25L

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 3 |
| Direction Type: | Uni-Directional|Bi-Directional |
| Number of Elements per Chip: | 2 |
| ESD Protection Voltage: | 16@Air Gap/9@Contact Disc/25@HBM kV |
| Maximum Working Voltage: | 24 V |
| Maximum Leakage Current: | 1 uA |
| Capacitance Value: | 50(Typ) pF |
| Minimum Operating Temperature: | -40 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
SM30T23CAY

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 2 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 32.4 V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | 30@Air Gap/30@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage: | 20 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.2 uA |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
ESD113B102ELSE6327XTSA1
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Configuration: | Single |
| Pin Count: | 2 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 20(Typ) V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | ±20@Air Gap|±20@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage: | 3.6 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.05 uA |
| Capacitance Value: | 0.65 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -40 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
CDSOD323-T05SC

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 2 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 13.5 V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | ±30@Air Gap/±30@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage: | 5 V |
| Maximum Leakage Current: | 10 uA |
| Capacitance Value: | 350(Typ) pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
PESD3V3L5UF,115
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 6 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 12 V |
| Number of Elements per Chip: | 5 |
| ESD Protection Voltage: | 20@Contact Disc/10@HBM kV |
| Maximum Working Voltage: | 3.3 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.3 uA |
| Capacitance Value: | 28 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -65 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
ITA6V1U1RL
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 8 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 12 V |
| Number of Elements per Chip: | 6 |
| ESD Protection Voltage: | 15@Air Gap/8@Contact Disc/25@HBM kV |
| Maximum Working Voltage: | 5 V |
| Maximum Leakage Current: | 10 uA |
| Capacitance Value: | 1500 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
SM6T56CAY

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 2 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 134 V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | 30@Air Gap/30@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage: | 64.1 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.2 uA |
| Minimum Operating Temperature: | -40 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
BZA856AVL,115
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 5 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Number of Elements per Chip: | 4 |
| ESD Protection Voltage: | 15(Min)@Contact Disc/10(Min)@HBM kV |
| Maximum Working Voltage: | 5.88 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.2 uA |
| Capacitance Value: | 28 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -65 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
SM30T30AY

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 2 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 42.1 V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | 30@Air Gap/30@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage: | 26 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.2 uA |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
SD12C.TCT

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 2 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 24 V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | 30@HBM kV |
| Maximum Working Voltage: | 12 V |
| Maximum Leakage Current: | 1 uA |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
ESD9R3.3ST5G
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 2 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 7.8 V |
| Number of Elements per Chip: | 1 |
| ESD Protection Voltage: | ±15@Air Gap/±10@Contact Disc/±16@HBM kV |
| Maximum Working Voltage: | 3.3 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.001 uA |
| Capacitance Value: | 0.9 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
BZA968A,115
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 5 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Number of Elements per Chip: | 4 |
| ESD Protection Voltage: | 8 kV |
| Maximum Working Voltage: | 7.14 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.1 uA |
| Capacitance Value: | 90 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -65 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
MMBZ6V2AL,215

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 3 |
| Direction Type: | Uni-Directional|Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 8.7 V |
| Number of Elements per Chip: | 2 |
| ESD Protection Voltage: | 30@Contact Disc/2@MM kV |
| Maximum Working Voltage: | 3 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.2 uA |
| Capacitance Value: | 230 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -55 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
ESDA14V2-2BF3
电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Pin Count: | 4 |
| Direction Type: | Bi-Directional |
| Number of Elements per Chip: | 3 |
| ESD Protection Voltage: | ±15@Air Gap/±8@Contact Disc/±25@HBM kV |
| Maximum Working Voltage: | 12 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.5 uA |
| Capacitance Value: | 12 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -40 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
PESD5V0X2UAMYL

电气特性 Features
| Type: | TVS |
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Pin Count: | 3 |
| Direction Type: | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage: | 14 V |
| Number of Elements per Chip: | 2 |
| ESD Protection Voltage: | 15@Air Gap|15@Contact Disc|10@HBM kV |
| Maximum Working Voltage: | 5 V |
| Maximum Leakage Current: | 0.01 uA |
| Capacitance Value: | 0.95 pF |
| Minimum Operating Temperature: | -65 ℃ |
| Maximum Operating Temperature: | 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01