BAR61E6327HTSA1

电气特性 Features
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Forward Current: | 140 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.25@100mA V |
| Frequency Range: | HF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@50V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3860-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
5082-0012
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 150 V |
| Typical Carrier Life Time: | 0.4 us |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
BA980-GS08
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@20mA V |
| Frequency Range: | HF|VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@0V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 4 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3812-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
RN262CST2R
电气特性 Features
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@10mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.4@1V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 100 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAP50-05W,115

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@5V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 240 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.05 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
SMP1302-079LF
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 200 V |
| Maximum Forward Voltage: | 0.8(Typ) V |
| Frequency Range: | HF|VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@30V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.7 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-386D-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Quad Ring |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Voltage: | 1.15@100mA V |
| Frequency Range: | VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.55@0V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
1SV308,L3F
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@50mA V |
| Frequency Range: | VHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@1V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
| Operating Temperature: | -55 to 125 ℃ |
HSMP-381F-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389C-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR8802VH6327XTSA1
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 80 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.2 V |
| Frequency Range: | UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.4@1V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAP70-02,115

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Frequency Range: | VHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.25@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 415 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.25 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-386F-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01