HSMP-4810-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Frequency Range: | UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.4@50V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HMPP-3895-TR1
电气特性 Features
| Configuration: | Dual Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Frequency Range: | SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389V-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3862-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389R-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Double Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
RN779FT106

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@10mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.9@35V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR6306E6327HTSA1

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.2 V |
| Frequency Range: | SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.075 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
RN142VTE-17
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 60 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@10mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.45@1V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAP70-04W,115

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 260 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.25 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
RN741VTE-17
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@10mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.4@35V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-4820-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Frequency Range: | UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 1.2@0V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389T-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Anode Quad Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
1SV308(TPH3,F)
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1 V |
| Frequency Range: | VHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@1V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3890-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
CLA4609-000
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 20 V |
| Maximum Forward Current: | 200 mA |
| Frequency Range: | VHF|UHF|SHF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.175 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01