BAR64-05W H6327

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 150 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Frequency Range: | MF|HF|VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.55 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
HSMP-3860-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-481B-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Frequency Range: | UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.4@50V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-386L-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Triple Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HMPP-389T-BLK
电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Common Anode Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Frequency Range: | SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-4890-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Frequency Range: | UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.375@5V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
MMBV3401LT3G

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 35 V |
| Frequency Range: | VHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 1@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 200 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR64V-05W-V-GS18
电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Frequency Range: | HF|VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@20V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.8 us |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR64-06W H6327

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 150 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Frequency Range: | MF|HF|VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.55 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
SMP1320-075LF

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Voltage: | 0.85(Typ)@10mA V |
| Frequency Range: | HF|VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@30V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.4 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389D-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Quad Ring |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@30mA V |
| Frequency Range: | VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.65@0V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BA479G-TAP
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@20mA V |
| Frequency Range: | HF|VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@0V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 4 us |
| Mounting: | Through Hole |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3830-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 200 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@50V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
BA595 E6327

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1 V |
| Frequency Range: | MF|HF|VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.6@10V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.6 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
RN142ZST2R
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@10mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.45@1V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-02