TIM7179-16UL
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 14000 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
TIM1112-2
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 2600 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
NE3210S01-T1B
电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Source |
| Maximum Drain Source Voltage: | 4 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 70 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -3 V |
| Operating Temperature: | -65 to 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
TIM3742-8SL-341
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 6500 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
TIM1314-30L
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 20000 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
TIM1112-8
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 10400 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
ATF-501P8-BLK
电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Source |
| Maximum Drain Source Voltage: | 7 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 1000 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | 0.8 V |
| Maximum Drain Gate Voltage: | -5 to 1 V |
| Operating Temperature: | -65 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
TIM1414-18L
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 11500 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
TIM7785-45SL
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 20000 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
CLY29-10(P)
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 14 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 700 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -6 V |
| Maximum Drain Gate Voltage: | 16 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
TIM5964-35SLA
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 20000 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
NE4210S01-T1B
电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Source |
| Maximum Drain Source Voltage: | 4 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 70 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -3 V |
| Operating Temperature: | -65 to 125 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
TIM5359-8UL
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 7000 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
ATF-511P8-BLK
电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Source |
| Maximum Drain Source Voltage: | 7 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 1000 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | 1 V |
| Maximum Drain Gate Voltage: | -5 to 1 V |
| Operating Temperature: | -65 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
ATF-58143-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Source |
| Maximum Drain Source Voltage: | 5 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 100 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | 1 V |
| Maximum Drain Gate Voltage: | -5 to 1 V |
| Operating Temperature: | -65 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01