TIM4450-16UL
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 14000 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
VMMK-1225-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 5 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 50 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | 1 V |
| Maximum Drain Gate Voltage: | -5 to 1 V |
| Operating Temperature: | N/A to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
TIM3742-8UL
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 7000 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
TIM3742-8SL-341
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 6500 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
BF1108R,235

电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Gate |
| Maximum Drain Source Voltage: | 3 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 10 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | 7 V |
| Maximum Drain Gate Voltage: | 7 V |
| Operating Temperature: | -65 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
TIM3742-4UL
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 3500 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
TIM5964-35SLA
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 20000 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
TIM1213-8L
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 10400 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
ATF-36163-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Single Quad Source |
| Maximum Drain Source Voltage: | 3 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 40 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -3 V |
| Maximum Drain Gate Voltage: | -3.5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
ATF-36163-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Single Quad Source |
| Maximum Drain Source Voltage: | 3 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 40 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -3 V |
| Maximum Drain Gate Voltage: | -3.5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
TIM5964-30SL
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 20000 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
BF1108,215
电气特性 Features
- 场效应晶体管
- Trans JFET 3V 10mA
CLY29-10(P)
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 14 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 700 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -6 V |
| Maximum Drain Gate Voltage: | 16 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
TIM0910-5
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 5700 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |
TIM1112-2
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Drain Source Voltage: | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current: | 2600 mA |
| Maximum Gate Source Voltage: | -5 V |
| Operating Temperature: | -65 to 175 ℃ |
| Mounting: | Screw |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01