
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | VCXO|TCXO |
| Maximum Reverse Voltage: | 12 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 8.7@1V pF |
| Minimum Quality Factor: | 200 |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |

| Configuration: | Single |
| Applications Type: | VCXO|TCXO |
| Maximum Reverse Voltage: | 12 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 8.7@1V pF |
| Minimum Quality Factor: | 200 |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Applications Type: | Tuner|VCO|VCXO|TCXO |
| Minimum Tuning Ratio: | 2.7 |
| Maximum Reverse Voltage: | 10 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 17.5@1V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 1/4 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | Tuner|VCO |
| Minimum Tuning Ratio: | 2.3 |
| Maximum Reverse Voltage: | 22 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 0.65@4V pF |
| Minimum Quality Factor: | 500 |
| Tuning Ratio Test Condition: | 4/20 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Applications Frequency Range: | VHF |
| Type: | VCO |
| Minimum Tuning Ratio: | 13.5 |
| Maximum Reverse Voltage: | 32 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 34.65@1V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 1|28 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55 to 125 ℃ |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | Tuner|VCO |
| Minimum Tuning Ratio: | 9.5 |
| Maximum Reverse Voltage: | 15 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 6.5@0.3V pF |
| Minimum Quality Factor: | 1500(Typ) |
| Tuning Ratio Test Condition: | 0.3/4.7 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | Tuner|VCO|VCXO|TCXO |
| Minimum Tuning Ratio: | 3 |
| Maximum Reverse Voltage: | 10 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 16.5@1V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 1/4 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |