
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | Tuner|VCO |
| Minimum Tuning Ratio: | 5(Typ) |
| Maximum Reverse Voltage: | 12 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 17@1V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 1/4 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |

| Configuration: | Single |
| Applications Type: | Tuner|VCO |
| Minimum Tuning Ratio: | 5(Typ) |
| Maximum Reverse Voltage: | 12 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 17@1V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 1/4 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | Tuner|VCO |
| Minimum Tuning Ratio: | 5(Typ) |
| Maximum Reverse Voltage: | 12 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 17@1V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 1/4 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Applications Frequency Range: | VHF |
| Type: | VCO |
| Minimum Tuning Ratio: | 2.8 |
| Maximum Reverse Voltage: | 10 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 17.3@1V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 1|4 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55 to 125 ℃ |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | Tuner|VCO|VCXO|TCXO |
| Minimum Tuning Ratio: | 2.7 |
| Maximum Reverse Voltage: | 10 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 17.5@1V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 1/4 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Applications Type: | Tuner |
| Minimum Tuning Ratio: | 5 |
| Maximum Reverse Voltage: | 16 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 92.07@1V pF |
| Minimum Quality Factor: | 70 |
| Tuning Ratio Test Condition: | 1/6.5 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | Tuner|VCXO|TCXO |
| Minimum Tuning Ratio: | 4.5 |
| Maximum Reverse Voltage: | 25 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 14.25@2V pF |
| Minimum Quality Factor: | 300 |
| Tuning Ratio Test Condition: | 2/20 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |