
电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Applications Type: | Tuner|VCO |
| Minimum Tuning Ratio: | 5 |
| Maximum Reverse Voltage: | 12 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 66@1V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 1/4.5 V |
| Mounting: | Surface Mount |

| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Applications Type: | Tuner|VCO |
| Minimum Tuning Ratio: | 5 |
| Maximum Reverse Voltage: | 12 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 66@1V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 1/4.5 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | Tuner |
| Minimum Tuning Ratio: | 12 |
| Maximum Reverse Voltage: | 34 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 33@2V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 2/25 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Applications Type: | Tuner |
| Minimum Tuning Ratio: | 1.65 |
| Maximum Reverse Voltage: | 20 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 42@2V pF |
| Minimum Quality Factor: | 200(Typ) |
| Tuning Ratio Test Condition: | 2/8 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | Tuner |
| Minimum Tuning Ratio: | 12 |
| Maximum Reverse Voltage: | 34(Min) V |
| Minimum Diode Capacitance: | 33@2V pF |
| Tuning Ratio Test Condition: | 2/25 V |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | VCXO|TCXO |
| Maximum Reverse Voltage: | 12 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 8.7@1V pF |
| Minimum Quality Factor: | 200 |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
| Configuration: | Single |
| Applications Type: | VCXO|TCXO |
| Maximum Reverse Voltage: | 12 V |
| Minimum Diode Capacitance: | 17@1V pF |
| Minimum Quality Factor: | 200 |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |