
电气特性 Features
| Configuration: | Octal Ring |
| Minimum Reverse Voltage: | 8 V |
| Frequency Range: | C |
| Maximum Forward Voltage: | 1.2@1mA V |
| Maximum IF Impedance: | 16@10mA Ohm |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |

| Configuration: | Octal Ring |
| Minimum Reverse Voltage: | 8 V |
| Frequency Range: | C |
| Maximum Forward Voltage: | 1.2@1mA V |
| Maximum IF Impedance: | 16@10mA Ohm |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |



| Configuration: | Single |
| Type: | Schottky Diode |
| Maximum Reverse Voltage: | 10 V |
| Frequency Range: | EHF |
| Typical Video Resistance: | 7.5(Max) kOhm |
| Typical Voltage Sensitivity: | 0.5(Min)@10GHz mV/uW |
| Rad Hard: | No |
