MAX7060ATG+
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 280 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
R417010120
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.010.120 |
CC430F5137IRGZT
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|389 to 464|779 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|OOK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
R416120000
电气特性 Features
- 固定衰减器
- MEDIUM POWER COAXIAL ATTENUATOR
R412405000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.35 dB |
| Maximum Attenuation: | 5(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.2 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.405.000 |
R417810138
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Connector Type: | SMA |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.810.138 |
CYRF8935A-4X14C
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2482 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2482 MHz |
| Modulation Technique: | GFSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
F1951NBGI
电气特性 Features
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
EXB-24AT4AR5X
电气特性 Features
| Pin Count: | 4 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 0.04 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 4 dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | EXB24AT |
HMC468LP3
电气特性 Features
| Number of Bits: | 3 |
| Maximum Frequency: | 6000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 to 5.5 V |
| Rad Hard: | No |
R411802119
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.4 dB |
| Maximum Attenuation: | 2(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.802.119 |
DS90C3202VS/NOPB
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 8 to 135 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 135 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R411804121
电气特性 Features
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.804.121 |
MAX2832ETM+
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2500 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2500 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R412540000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.8 dB |
| Maximum Attenuation: | 40(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.540.000 |

更新于 2026-05-03