CC1020RSS
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 402 to 940 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 940 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
ADA4304-2ACPZ-R7
电气特性 Features
| Form Type: | IC |
| Input Type: | Single-Ended |
| Number of Inputs: | 1 |
| Output Type: | Single-Ended |
| Number of Outputs: | 2 |
| Frequency Range: | 54 to 865 MHz |
| Maximum Gain: | 2.8(Typ) dB |
| Typical Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Output Impedance: | 75 Ohm |
| Typical Input Return Loss: | -35.5 dB |
| Typical Noise Figure: | 4.6 dB |
| Typical Output to Output Isolation: | -26.7 dB |
| Typical Output Return Loss: | -26.7 dB |
| Rad Hard: | No |
R411808124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 8(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.808.124 |
R417720138
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±1 dB |
| Maximum Attenuation: | 20(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.720.138 |
R412401000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.35 dB |
| Maximum Attenuation: | 1(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.2 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.401.000 |
NRF24LU1P-F16Q32-T
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2525 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2525 MHz |
| Modulation Technique: | GFSK |
| Operating Supply Voltage: | 3.27|5 V |
| Rad Hard: | No |
BH1417F-E2
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 87.7 to 107.9 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 107.9 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5250
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 868 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3|5 V |
ADA4303-2ACPZ-R7
电气特性 Features
| Form Type: | IC |
| Input Type: | Single-Ended |
| Number of Inputs: | 1 |
| Output Type: | Single-Ended |
| Number of Outputs: | 2 |
| Frequency Range: | 54 to 865 MHz |
| Maximum Gain: | 4 dB |
| Typical Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Output Impedance: | 75 Ohm |
| Typical Input Return Loss: | -19.5 dB |
| Typical Noise Figure: | 4.4 dB |
| Typical Output to Output Isolation: | -24.6 dB |
| Typical Output Return Loss: | 31.2 dB |
| Rad Hard: | No |
BGT70E6327XTSA1
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 71000 to 76000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 76000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5211
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 310 to 330|330 to 350 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 350 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
CC1175RHMR
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 164 to 192|274 to 320|410 to 480|820 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FM|FSK|GFSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
F1953NCGI8
电气特性 Features
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Typical Total Harmonic Distortion: | 60 dB |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 to 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R413809000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 9(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.809.000 |
R412412000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.35 dB |
| Maximum Attenuation: | 12(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.2 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.412.000 |

更新于 2026-05-03