电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 863 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 863 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 400 to 440|810 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 315|434|869|915 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 915 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|OOK |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 769 to 935 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 924 MHz |
| Modulation Technique: | BPSK|QPSK |
| Operating Supply Voltage: | 1.8|3 V |
| Rad Hard: | No |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.710.000 |
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435|868 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |