ADA4304-3ACPZ-RL
电气特性 Features
| Form Type: | IC |
| Input Type: | Single-Ended |
| Number of Inputs: | 1 |
| Output Type: | Single-Ended |
| Number of Outputs: | 3 |
| Frequency Range: | 54 to 865 MHz |
| Maximum Gain: | 3.3(Typ) dB |
| Typical Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Output Impedance: | 75 Ohm |
| Typical Input Return Loss: | -22 dB |
| Typical Noise Figure: | 4.8 dB |
| Typical Output to Output Isolation: | -26 dB |
| Typical Output Return Loss: | -21 dB |
| Rad Hard: | No |
TDA5212XUMA1
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 902 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK/FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
R417910128
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Connector Type: | SMA |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.910.128 |
R414408000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 8(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.408.000 |
AD9364BBCZ
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 70 to 6000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 6000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 1.3 V |
| Rad Hard: | No |
TRF6901PT
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 860 to 930 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 930 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R413825121
电气特性 Features
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.825.121 |
MAX7060ATG/V+T
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 280 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
R412519124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 1 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 19(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
R415510000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 250 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R415.510.000 |
HMC939LP4ETR
电气特性 Features
| Number of Bits: | 5 |
| Maximum Frequency: | 33000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Rad Hard: | No |
R417720138
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±1 dB |
| Maximum Attenuation: | 20(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.720.138 |
CC430F5135IRGZT
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|389 to 464|779 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|OOK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
R415406000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 250 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R415.406.000 |
CC430F5133IRGZ
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|389 to 464|779 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|OOK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |

更新于 2026-05-01