CC2500RGP
电气特性 Features
| Category: | RF Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2483.5 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2483.5 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5220XUMA1
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 400 to 440|810 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
R413800115
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 0(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.800.115 |
SI4684-A10-GMR
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 76 to 108 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 108 MHz |
| Modulation Technique: | FM |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Rad Hard: | No |
HMC472LP4ETR
电气特性 Features
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 3800 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 to 5.5 V |
| Rad Hard: | No |
SI4063-C2A-GM
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 142 to 1050 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1050 MHz |
| Modulation Technique: | FSK/GFSK/GMSK/MSK/OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
CC1010-RTY1
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 1000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1000 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R411801121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 1(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.801.121 |
ATA5724P3C-TKQY
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 431.5 to 436.5 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
R417510130
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.6 dB |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.510.130 |
ADA4304-4ACPZ-R7
电气特性 Features
| Form Type: | IC |
| Input Type: | Single-Ended |
| Number of Inputs: | 1 |
| Output Type: | Single-Ended |
| Number of Outputs: | 4 |
| Frequency Range: | 54 to 865 MHz |
| Maximum Gain: | 2.9(Typ) dB |
| Typical Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Output Impedance: | 75 Ohm |
| Typical Input Return Loss: | -21 dB |
| Typical Noise Figure: | 4.8 dB |
| Typical Output to Output Isolation: | -26 dB |
| Typical Output Return Loss: | -21 dB |
| Rad Hard: | No |
CC1021-RTR1
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 402 to 470|804 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
STA680Q
电气特性 Features
| Category: | HD Radio Baseband Receiver |
| Modulation Technique: | AM|FM |
| Operating Supply Voltage: | 1.2|1.8|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
ADF7023-JBCPZ
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 902 to 958 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 958 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|GMSK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
AA103-72LF
电气特性 Features
| Number of Bits: | 1 |
| Maximum Frequency: | 2500 MHz |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01