RX5500
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 433.72 to 434.12 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 434.12 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5100
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435|868 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
MRF24J40MAT-I/RM
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2405 to 2480 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2480 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
MC13202FCR2
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2405 to 2480 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2480 MHz |
| Modulation Technique: | O-QPSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V |
| Rad Hard: | No |
F1950NBGI8
电气特性 Features
| Number of Bits: | 7 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Typical Total Harmonic Distortion: | -65 dB |
| Operating Supply Voltage: | 3 to 5 V |
| Rad Hard: | No |
SI4831-B30-GU
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 0.504 to 1.75|64 to 109 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 109 MHz |
| Modulation Technique: | AM|FM |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R413811121
电气特性 Features
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.811.121 |
CC1121RHMR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 164 to 192|274 to 320|410 to 480|820 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R417130120
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±2 dB |
| Maximum Attenuation: | 30(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.130.120 |
EXB-24AB3ER8X
电气特性 Features
| Pin Count: | 4 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2.5 GHz |
| Impedance: | 200 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 0.04 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.8 dB |
| Maximum Attenuation: | 3 dB |
| Maximum VSWR: | 1.2 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | EXB24AB |
R417130110
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±2 dB |
| Maximum Attenuation: | 30(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.130.110 |
R411813124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 13(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.813.124 |
CC430F5133IRGZR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|389 to 464|779 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|OOK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
SI4770-A20-GM
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 0.52 to 1.71|64 to 108 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 108 MHz |
| Modulation Technique: | AM|FM |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
ADF7020-1BCPZ-RL
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 135 to 650 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 650 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01