BAT1804E6327HTSA1

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 35 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.2 V |
| Frequency Range: | VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 1@20V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.12 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-386D-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Quad Ring |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Voltage: | 1.15@100mA V |
| Frequency Range: | VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.55@0V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR6305E6327HTSA1

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.2 V |
| Frequency Range: | SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.075 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3815-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
BAP65-02,135

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.8@3V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 715 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.17 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
HSMP-3830-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 200 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@50V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3812-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
BAP142LX,315

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1 V |
| Frequency Range: | UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.26@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 130 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-386J-TR1G
电气特性 Features
| Configuration: | Octal |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 1.25@50V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 2000 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.26 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR64-05 E6327

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 150 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Frequency Range: | MF|HF|VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.55 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
BAR63-03W E6327

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.2@100mA V |
| Frequency Range: | SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.075 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
HSMP-389C-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR6304E6327HTSA1

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.2 V |
| Frequency Range: | SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.075 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3813-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
BAP50-05,215

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@5V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-03