BAP55LX,315

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Frequency Range: | UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.28@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 135 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3895-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-386B-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR65-03WE6327

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1 V |
| Frequency Range: | VHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.8@3V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.08 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
HSMP-3893-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAP70-04W,115

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 260 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.25 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3813-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3814-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
BAP65-03,115

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.8@3V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 500 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.17 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
BA892 H6327
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 35 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 1.1@3V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.12 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR16-1 E6327

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Forward Current: | 140 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.25@100mA V |
| Frequency Range: | HF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@50V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
SMP1320-007LF

电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Common Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Voltage: | 0.85(Typ)@10mA V |
| Frequency Range: | HF|VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@30V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.4 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR64-05W H6327

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 150 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Frequency Range: | MF|HF|VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.55 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
HSMP-3864-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389E-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01