HSMP-389L-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Triple Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389B-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389R-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Double Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BXY43TSAMB4SA1
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 150 V |
| Maximum Forward Current: | 400 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@100mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.45@50V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 500 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.65 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
BAR6702VH6327XTSA1
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 150 V |
| Maximum Forward Current: | 200 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.2@50mA V |
| Frequency Range: | UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.55@5V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.7 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
DAN235UT106

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 35 V |
| Maximum Forward Voltage: | 1@10mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 1.2@6V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 150 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BA679-GS08
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@20mA V |
| Frequency Range: | HF|VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@0V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 4 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
BA979-GS18
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@20mA V |
| Frequency Range: | HF|VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@0V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 4 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3815-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
CLA4605-219
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 200 mA |
| Frequency Range: | VHF|UHF|SHF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.007 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
BAR151E6327HTSA1

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Forward Current: | 140 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.25@100mA V |
| Frequency Range: | HF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@50V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
RN142ZS8ATE61
电气特性 Features
| Configuration: | Quad |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@10mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.45@1V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3834-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 200 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@50V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-482B-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Frequency Range: | UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 1@0V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAP51-02,115

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 60 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@5V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 715 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01