BXY43-T1(ES)
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 150 V |
| Maximum Forward Current: | 400 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@100mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.45@50V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 500 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.65 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
HMPP-3865-BLK
电气特性 Features
| Configuration: | Dual Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Frequency Range: | UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
UM7108B
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 800 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 1.2@100V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 5500 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 2(Min) us |
| Mounting: | Through Hole |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389V-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-386D-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Quad Ring |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Voltage: | 1.15@100mA V |
| Frequency Range: | VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.55@0V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-381F-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3892-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-381E-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 1.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-4820-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Single Dual Anode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Frequency Range: | UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 1.2@0V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
1SS381(TPH3,F)
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 0.85@2mA V |
| Frequency Range: | VHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 1.2@6V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAP64Q,125
电气特性 Features
| Configuration: | Quad |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Frequency Range: | MF|HF|VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 125 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.55 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389C-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAP50-05,215

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@5V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
RN739DT146

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1 V |
| Frequency Range: | VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.4@35V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 100 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3864-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.2(Typ)@50V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.5 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01