HMPP-3892-TR1
电气特性 Features
| Configuration: | Dual Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Frequency Range: | SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAP51-05W,115

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1 V |
| Frequency Range: | VHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@5V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 240 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.55 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
BA979S-GS08
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@20mA V |
| Frequency Range: | HF|VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@0V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 4 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
BAR64-05 E6433

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Common Cathode |
| Maximum Reverse Voltage: | 150 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Frequency Range: | MF|HF|VHF|UHF|SHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35@20V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 1.55 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
RN152GT2R
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@10mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.45@1V pF |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BA479S-TAP
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@20mA V |
| Frequency Range: | HF|VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@0V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 4 us |
| Mounting: | Through Hole |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389U-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series Shunt Pair |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BAR66E6327

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 150 V |
| Maximum Forward Current: | 200 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.2@50mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.6@35V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.7 us |
| Mounting: | Surface Mount |
HPND-4005
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Forward Voltage: | 1@20mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.02@10V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 250 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.1 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
CPH5512-TL-E
电气特性 Features
| Configuration: | Dual Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 0.95(Typ) V |
| Frequency Range: | VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.23(Typ)@50V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 350 mW |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389C-TR2G

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-3890-BLKG

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |
BA779-2-V-GH-08

电气特性 Features
| Configuration: | Dual Series |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 50 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1@20mA V |
| Frequency Range: | HF|VHF|UHF |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.5@0V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 4 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator |
| Rad Hard: | No |
BAP65-03,115

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Maximum Reverse Voltage: | 30 V |
| Maximum Forward Current: | 100 mA |
| Maximum Forward Voltage: | 1.1@50mA V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.8@3V pF |
| Maximum Power Dissipation: | 500 mW |
| Typical Carrier Life Time: | 0.17 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Attenuator|Switch |
| Rad Hard: | No |
HSMP-389L-TR1G

电气特性 Features
| Configuration: | Triple Parallel |
| Maximum Reverse Voltage: | 100 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3@5V pF |
| Typical Carrier Life Time: | 0.2 us |
| Mounting: | Surface Mount |
| Type: | Switch |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-03