R417806138
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Connector Type: | SMA |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.806.138 |
BH1416F-E2
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 76.8 to 89.2 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 89.2 MHz |
| Modulation Technique: | FM |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
PCF7900VHN/C0L,118
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 315|434|869|915 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 915 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|OOK |
| Rad Hard: | No |
EXB24ATAAR5X
电气特性 Features
| Pin Count: | 4 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 0.04 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 10 dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | EXB24AT |
TDA5240
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 320|425 to 450|863 to 870|902 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
NRF24LE1-F16Q24-R
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2525 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2525 MHz |
| Modulation Technique: | GFSK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
R412500000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.35 dB |
| Maximum Attenuation: | 0(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.500.000 |
R414708000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 8(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.708.000 |
CC430F5137IRGZT
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|389 to 464|779 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|OOK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
DNT24CA
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2406 to 2475 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2475 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
MRF89XAT-I/MQ
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 863 to 870|902 to 928|950 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
CC1125RHBT
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 164 to 192|274 to 320|410 to 480|820 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2 to 3.6 V |
| Rad Hard: | No |
CC430F5137IRGZR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|389 to 464|779 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|OOK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
TR1001-CTS QUAL
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 868.15 to 868.55 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 868.55 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
CC1020RUZ
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 402 to 940 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 940 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-12