ATA8203P3C-TKQY
电气特性 Features
| Category: | UHF ASK/FSK Receiver |
| Operating Band Frequency: | 312.5 to 317.5 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 315 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
R414700000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 0(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.4 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.700.000 |
R417120120
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±2 dB |
| Maximum Attenuation: | 20(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.120.120 |
CC1100RTKR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|400 to 464|800 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|MSK|QPSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
SI4461-C2A-GM
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 142 to 1050 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1050 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|GMSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
ADF7020-1BCPZ
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 135 to 650 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 650 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R414507161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 7(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.507.161 |
TDK5110GEG
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435|868 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5211
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 310 to 330|330 to 350 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 350 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
R413815121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 26.5 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 15(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.5 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.815.121 |
R414511161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 11(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.511.161 |
R414716161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.6 dB |
| Maximum Attenuation: | 16(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.716.161 |
SI4770-A20-GM
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 0.52 to 1.71|64 to 108 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 108 MHz |
| Modulation Technique: | AM|FM |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
CC1020-RTR1
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 402 to 940 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 940 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
EXB-24AB2CR8X
电气特性 Features
| Pin Count: | 4 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2.5 GHz |
| Impedance: | 100 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 0.04 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.8 dB |
| Maximum Attenuation: | 2 dB |
| Maximum VSWR: | 1.2 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | EXB24AB |

更新于 2026-05-11