TX5003
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 303.625 to 304.025 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 304.025 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
DS90C3202VS/NOPB
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 8 to 135 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 135 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R414401000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 1(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.401.000 |
SI4362-C2A-GMR
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 142 to 1050 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1050 MHz |
| Modulation Technique: | FSK/GFSK/GMSK/MSK/OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 v |
| Rad Hard: | No |
TDK5110
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435|868 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
BH1418KN-E2
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 70 to 120 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 120 MHz |
| Modulation Technique: | FM |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
ATA5745C-PXPW
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 435 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3|5 V |
| Rad Hard: | No |
MAX2832ETM+
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2500 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2500 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
MAX7060ATG+
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 280 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
R417503130
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.6 dB |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.503.130 |
R414512161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 12(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.512.161 |
CC430F5133IRGZR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|389 to 464|779 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|OOK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
DNT24PA
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2406 to 2475 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2475 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
MMT20303HT1
电气特性 Features
| Number of Bits: | 3 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Rad Hard: | No |
R417606110
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.6 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.606.110 |

更新于 2026-05-11