R416003000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 300 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.4 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R416.003.000 |
ATA8401-6AQY
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 310 to 350 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 350 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
ADA4304-3ACPZ-R2
电气特性 Features
| Form Type: | IC |
| Input Type: | Single-Ended |
| Number of Inputs: | 1 |
| Output Type: | Single-Ended |
| Number of Outputs: | 3 |
| Frequency Range: | 54 to 865 MHz |
| Maximum Gain: | 3.3(Typ) dB |
| Typical Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Output Impedance: | 75 Ohm |
| Typical Input Return Loss: | -22 dB |
| Typical Noise Figure: | 4.8 dB |
| Typical Output to Output Isolation: | -26 dB |
| Typical Output Return Loss: | -21 dB |
| Rad Hard: | No |
SX1230I066TRT
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 290 to 1020 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1020 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|GMSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
DR5100
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 433.72 to 434.12 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 434.12 MHz |
| Modulation Technique: | OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R417230130
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±2 dB |
| Maximum Attenuation: | 30(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.230.130 |
SPIRIT1QTR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 150 to 174|300 to 348|387 to 470|779 to 956 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 956 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|GMSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
MAX7032ATJ+T
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.7|5 V |
| Rad Hard: | No |
R417820138
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Connector Type: | SMA |
| Maximum Attenuation: | 20(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.820.138 |
R417603110
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.6 dB |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.603.110 |
MAX7033EUI+
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
R415503000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 250 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R415.503.000 |
R417306110
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.6 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.306.110 |
R414511000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 11(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.511.000 |
A1101R08A00GM
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 865 to 868 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 868 MHz |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-11