EXB-24ATGA2RX
电气特性 Features
| Pin Count: | 4 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 6 dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | EXB24AT |
R414404000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 4(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.404.000 |
TR3000
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 433.72 to 434.12 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 434.12 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R414703000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 2 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 3 dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414703000 |
R417806128
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Connector Type: | SMA |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.806.128 |
SPIRIT1QTR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 150 to 174|300 to 348|387 to 470|779 to 956 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 956 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|GMSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5240
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 320|425 to 450|863 to 870|902 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
LPR2430ER
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2405 to 2475 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2475 MHz |
| Modulation Technique: | O-QPSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
HMC472LP4ETR
电气特性 Features
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 3800 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 to 5.5 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5235XUMA1
电气特性 Features
- 射频传感器
- ENHANCED SENSITIVITYDOUBLE-CONFIGURATION RECEIVER WITHDIGITAL BASEBAND PROCESSING
R417130110
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±2 dB |
| Maximum Attenuation: | 30(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.130.110 |
TGL4201-03
电气特性 Features
| Pin Count: | 6 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 40 GHz |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Rad Hard: | No |
| Family: | TGL4201-03 |
R417630110
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.8 dB |
| Maximum Attenuation: | 30(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.630.110 |
R415503000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 250 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R415.503.000 |
SI4055-C2A-GM
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 284 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK/GFSK/OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-11