电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transmitter |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 902 to 958 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 958 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|GMSK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 300 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 315 to 433.92 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 433.92 MHz |
| Modulation Technique: | OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 916.3 to 916.7 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 916.7 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 3000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | -4.5 to -5.5 V |
| Rad Hard: | No |