DDTD113ZC-7-F

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | NPN |
| Peak DC Collector Current: | 500 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 56@50mA@5V |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
BCR133SH6433XTMA1

电气特性 Features
| Configuration: | Dual |
| Type: | NPN |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 50 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 30@5mA@5V |
| Operating Temperature: | -65 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
BCR116WE6327

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | NPN |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 50 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 70@5mA@5V |
| Operating Temperature: | -65 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
DDTC125TE-7-F

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | NPN |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 50 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 100@1mA@5V |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
DDTB142TC-7-F

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | PNP |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 40 V |
| Peak DC Collector Current: | 500 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 100@5mA@5V |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
DDTA124TCA-7-F

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | PNP |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 50 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 100@1mA@5V |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
BCR142E6327HTSA1

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | NPN |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 50 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 70@5mA@5V |
| Operating Temperature: | -65 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
DTA014YEBTL
电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | PNP |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 50 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 80@5mA@10V |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
BCR08PNH6433XTMA1

电气特性 Features
| Configuration: | Dual |
| Type: | NPN|PNP |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 50 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 70@5mA@5V |
| Operating Temperature: | -65 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
DTA114YMT2L

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | PNP |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 68@5mA@5V |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
BCR116 E6393

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | NPN |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 50 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 70@5mA@5V |
| Operating Temperature: | -65 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
DDA142TU-7-F

电气特性 Features
| Configuration: | Dual |
| Type: | PNP |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 40 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 100@1mA@5V |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
DDTA114ECAQ-7-F

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | PNP |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 50 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 30@5mA@5V |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
DTA114TUAT106

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | PNP |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 50 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 100@1mA@5V |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |
DTA043TUBTL

电气特性 Features
| Configuration: | Single |
| Type: | PNP |
| Maximum Collector Emitter Voltage: | 50 V |
| Peak DC Collector Current: | 100 mA |
| Minimum DC Current Gain: | 100@5mA@10V |
| Operating Temperature: | -55 to 150 ℃ |
| Mounting: | Surface Mount |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-11