R414409000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 9(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.409.000 |
ATA5773C-PXQW-1
电气特性 Features
| Category: | UHF ASK/FSK Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 310 to 350 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 350 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
ADF7012BRUZ
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 75 to 1000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1000 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
RX6000
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 916.3 to 916.7 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 916.7 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R417103120
电气特性 Features
- 固定衰减器
- N COAXIAL ATTENUATOR
R412430000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.8 dB |
| Maximum Attenuation: | 30(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.2 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.430.000 |
LM1972MX/NOPB
电气特性 Features
| Number of Bits: | 16 |
| Number of Channels: | 2 |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 to 12 V |
| Rad Hard: | No |
R414504161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.4 dB |
| Maximum Attenuation: | 4(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.504.161 |
SI4432-B1-FM
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 240 to 930 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 930 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
LPR2400
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2405 to 2480 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2480 MHz |
| Modulation Technique: | OPSK|QPSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
CC2500RGPR
电气特性 Features
| Category: | RF Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2483.5 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2483.5 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK|GFSK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
F1953NCGI
电气特性 Features
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Typical Total Harmonic Distortion: | 60 dB |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 to 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5252XUMA1
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Maximum RF Operating Frequency: | 915 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
R414520161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.6 dB |
| Maximum Attenuation: | 20(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.520.161 |
R411801121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 1(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.801.121 |

更新于 2026-05-12