CC2500-RTR1
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2483.5 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2483.5 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
MAX7030HATJ+T
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 315 to 433.92 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 433.92 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.7|5 V |
| Rad Hard: | No |
DNT90CA
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 927.24 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 902.76 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Rad Hard: | No |
R414510000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.510.000 |
SX1231IMLTRT
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 290 to 340|431 to 510|862 to 1020 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1020 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|GMSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R412509124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 1 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 9(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
R417210110
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.210.110 |
R414713000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 13(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.713.000 |
MAX7060ATG+
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 280 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
CC1020RUZR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 402 to 940 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 940 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
MAX7034AUI/V+T
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
R415703000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 250 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R415.703.000 |
HMC542BLP4E
电气特性 Features
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Number of Channels: | 6 |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
DS90C3201VS/NOPB
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 8 to 135 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 135 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA7210V
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 400 to 440|810 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-11