TGL4201-00
电气特性 Features
| Pin Count: | 6 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 40 GHz |
| Maximum Attenuation: | 0(Typ) dB |
| Rad Hard: | No |
| Family: | TGL4201-00 |
TDA5103AHTMA1
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 344 to 347 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 347 MHz |
| Rad Hard: | No |
R412402000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.35 dB |
| Maximum Attenuation: | 2(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.2 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.402.000 |
SX1230I066TRT
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 290 to 1020 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1020 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|GMSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
EXB-24AB1GR3X
电气特性 Features
| Pin Count: | 4 |
| Maximum Frequency: | 2.5 GHz |
| Impedance: | 300 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 0.04 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 1 dB |
| Operating Temperature: | -55 to 125 °C |
| Maximum VSWR: | 1.5 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | EXB24AB |
MRF24J40MAT-I/RM
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2405 to 2480 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2480 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R414508000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 8(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.508.000 |
DNT2400C
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2467.1 MHz |
| Modulation Technique: | MSK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
ATA8202C-PXQW
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 435 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3|5 V |
| Rad Hard: | No |
EXB24AT1AR3X
电气特性 Features
| Pin Count: | 4 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 0.04 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 1 dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | EXB24AT |
R413830121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 26.5 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±1.2 dB |
| Maximum Attenuation: | 30(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.5 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.830.121 |
NRF24L01-REEL
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2525 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2525 MHz |
| Modulation Technique: | GFSK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
R417130120
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±2 dB |
| Maximum Attenuation: | 30(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.130.120 |
R414505161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.4 dB |
| Maximum Attenuation: | 5(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.505.161 |
R413814000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 14(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.814.000 |

更新于 2026-05-01