R413815115
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.6 dB |
| Maximum Attenuation: | 15(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.815.115 |
TX5003
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 303.625 to 304.025 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 304.025 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
SX1231IMLTRT
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 290 to 340|431 to 510|862 to 1020 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1020 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|GMSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R412507000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.35 dB |
| Maximum Attenuation: | 7(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.507.000 |
TDK5116F
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 866 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
SI4021-A1-FTR
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 433 to 915 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 439.75|879.51|929.27 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.2 to 5.4 V |
| Rad Hard: | No |
ADF7020-1BCPZ-RL7
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 135 to 650 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 650 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
AD9361BBCZ
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 70 to 6000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 6000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 1.3 V |
| Rad Hard: | No |
R412550000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±1 dB |
| Maximum Attenuation: | 50(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.550.000 |
SI4355-B1A-FM
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 283 to 350|425 to 525|850 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5220
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 400 to 440|810 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
ADF7012BRUZ-RL
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 75 to 1000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1000 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R414708161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 8(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.708.161 |
NCV53480MN1R2G-C
电气特性 Features
| Category: | ISM Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 280 to 434 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 470 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
OL2381AHN/C0B,515
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 315 to 915 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 915 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-01