SI4835-B30-GU
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 0.504 to 1.75|5.6 to 22|64 to 109 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 109 MHz |
| Modulation Technique: | AM|FM|SW |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
ADF7020BCPZ-RL
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 431 to 956 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 956 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5200
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435|868 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | ASK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
R411818121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±1 dB |
| Maximum Attenuation: | 18(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.818.121 |
MAX2510EEI+T
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 100 to 600 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 600 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
MC33596FJER2
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 304 to 915 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 915 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
R413303000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 40 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.8 dB |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.6 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.303.000 |
R413306000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 40 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.8 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.6 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.306.000 |
R411818124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±1 dB |
| Maximum Attenuation: | 18(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.818.124 |
MAX1471ATJ+
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 450 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 450 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
NRF24LE1-F16Q32-T
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2525 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2525 MHz |
| Modulation Technique: | GFSK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5211
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 310 to 330|330 to 350 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 350 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
DNT900C
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 900 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 927.25 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
CC430F5133IRGZT
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|389 to 464|779 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|OOK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
MRF89XAM8A-I/RM
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 863 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 870 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-12