CC1070RGWR
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 402 to 470|804 to 940 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 940 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R413303000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 40 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.8 dB |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.6 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.303.000 |
R414510161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 2 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.510.161 |
SI4770-A20-GM
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 0.52 to 1.71|64 to 108 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 108 MHz |
| Modulation Technique: | AM|FM |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
R413817000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.6 dB |
| Maximum Attenuation: | 17(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.817.000 |
HMC801LP3ETR
电气特性 Features
| Number of Bits: | 1 |
| Maximum Frequency: | 10000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
ADA4304-2ACPZ-RL
电气特性 Features
| Form Type: | IC |
| Input Type: | Single-Ended |
| Number of Inputs: | 1 |
| Output Type: | Single-Ended |
| Number of Outputs: | 2 |
| Frequency Range: | 54 to 865 MHz |
| Maximum Gain: | 2.8(Typ) dB |
| Typical Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Output Impedance: | 75 Ohm |
| Typical Input Return Loss: | -35.5 dB |
| Typical Noise Figure: | 4.6 dB |
| Typical Output to Output Isolation: | -26.7 dB |
| Typical Output Return Loss: | -26.7 dB |
| Rad Hard: | No |
HMC654LP2E
电气特性 Features
| Pin Count: | 6 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 25 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 4 dB |
| Operating Temperature: | -40 to 85 °C |
| Rad Hard: | No |
| Family: | HMC654 |
LM1972M
电气特性 Features
| Number of Bits: | 16 |
| Number of Channels: | 2 |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 to 12 V |
| Rad Hard: | No |
TRF6900APT
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 850 to 950 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 950 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
CC2550-RTY1
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2483.5 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2483.5 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
HMC425LP3E
电气特性 Features
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 8000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3 to 5 V |
| Rad Hard: | No |
R412707000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.35 dB |
| Maximum Attenuation: | 7(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.707.000 |
R414760000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±1.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 60(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.760.000 |
A1101R08C00GR
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 865 to 868 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 868 MHz |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-12