R411814124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 14(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.814.124 |
R413813121
电气特性 Features
| Rad Hard: | No |
| Family: | R413.813.121 |
R414718161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.6 dB |
| Maximum Attenuation: | 18(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.718.161 |
R414450000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±1 dB |
| Maximum Attenuation: | 50(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.450.000 |
MRF89XAT-I/MQ
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 863 to 870|902 to 928|950 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
MAX2902ETI+T
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 902 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|BPSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 V |
| Rad Hard: | No |
R414512161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 12(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.512.161 |
SI4021-A1-FTR
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 433 to 915 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 439.75|879.51|929.27 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.2 to 5.4 V |
| Rad Hard: | No |
ADF7012BRUZ
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 75 to 1000 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1000 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TR3100
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 433.72 to 434.12 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 434.12 MHz |
| Modulation Technique: | ASK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
MAX2830ETM+T
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2500 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2500 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
F1951NBGI
电气特性 Features
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R414406000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414406000 |
DNT900C
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 900 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 927.25 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
TR3006HS
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 313.8 to 314.2 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 314.2 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-12