SI4320-J1-FTR
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 315 to 915 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 319.75|439.75|879.51|929.27 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.2 to 5.4 V |
| Rad Hard: | No |
R412520000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.45 dB |
| Maximum Attenuation: | 20(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.520.000 |
R411800121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 0(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.800.121 |
R420710110
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Maximum Attenuation: | 10 dB |
| Rad Hard: | No |
A1101R08C00GM
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 865 to 868 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 868 MHz |
| Rad Hard: | No |
R411806119
电气特性 Features
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.806.119 |
HMC654LP2E
电气特性 Features
| Pin Count: | 6 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 25 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 4 dB |
| Operating Temperature: | -40 to 85 °C |
| Rad Hard: | No |
| Family: | HMC654 |
ATA8205P6C-TKQW
电气特性 Features
| Category: | UHF ASK/FSK Receiver |
| Operating Band Frequency: | 868 to 870 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 868.3 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
NRF905
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 430 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | GFSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R420003110
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 50 W |
| Attenuation Tolerance: | ±0.7 dB |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
R412705000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±0.35 dB |
| Maximum Attenuation: | 5(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.15 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.705.000 |
CC430F5137IRGZT
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 300 to 348|389 to 464|779 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK|GFSK|OOK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
AA107-310LF
电气特性 Features
| Number of Bits: | 5 |
| Maximum Frequency: | 2000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 5(Typ) V |
| Rad Hard: | No |
MC33696FJER2
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 304 to 915 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 915 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
R414420000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 20(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.420.000 |

更新于 2026-05-11