MC33596FJER2
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 304 to 915 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 915 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
R411814124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 14(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.814.124 |
R415510000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 250 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R415.510.000 |
CC1020-RTR1
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 402 to 940 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 940 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
R414500161
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.4 dB |
| Maximum Attenuation: | 0(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.500.161 |
R415310000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 250 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R415.310.000 |
A2500R24C00GM
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2483.5 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2483.5 MHz |
| Rad Hard: | No |
R414530000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±1.2 dB |
| Maximum Attenuation: | 30(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.530.000 |
ATA5760N-TGQY
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 868 to 870|902 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
R414750000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | N |
| Attenuation Tolerance: | ±1.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 50(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414.750.000 |
R411814121
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 14 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±1 dB |
| Maximum Attenuation: | 14(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.814.121 |
ADF7023BCPZ-RL
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 431 to 464|862 to 928 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 928 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
HMC1018LP4ETR
电气特性 Features
| Number of Bits: | 5 |
| Maximum Frequency: | 30000 MHz |
| Rad Hard: | No |
ATA5831-WNQW
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 310 to 318|418 to 477|836 to 956 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 956 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
TR8001
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 868.15 to 868.55 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 868.55 MHz |
| Modulation Technique: | ASK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-11