R412404000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.35 dB |
| Maximum Attenuation: | 4(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.2 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R412.404.000 |
R417220130
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 5000 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±2 dB |
| Maximum Attenuation: | 20(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.35 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.220.130 |
R411804121
电气特性 Features
| Rad Hard: | No |
| Family: | R411.804.121 |
SI47901A0ENGGF
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 64 to 108 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 108 MHz |
| Modulation Technique: | AM|FM |
| Operating Supply Voltage: | 1.8|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
R451530500
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0.01 GHz |
| Maximum Frequency: | 12.4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 200 W |
| Connector Type: | SMA(Female)/SMA(Male) |
| Maximum VSWR: | 1.5 |
| Rad Hard: | No |
R415303000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 8 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 250 W |
| Connector Type: | SMA |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 3(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R415.303.000 |
R412518124
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 1 W |
| Connector Type: | TNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 18(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
SI4060-C2A-GM
电气特性 Features
| Category: | Transmitter |
| Operating Band Frequency: | 142 to 1050 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 1050 MHz |
| Modulation Technique: | FSK/GFSK/GMSK/MSK/OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
EXB-24ATFA1RX
电气特性 Features
| Pin Count: | 4 |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Attenuation Tolerance: | ±0.3 dB |
| Maximum Attenuation: | 1 dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | EXB24AT |
R415406000
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 4 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Maximum Power Rating: | 250 W |
| Connector Type: | BNC |
| Attenuation Tolerance: | ±0.5 dB |
| Maximum Attenuation: | 6(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.3 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R415.406.000 |
F1953NCGI8
电气特性 Features
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Typical Total Harmonic Distortion: | 60 dB |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 to 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
AD6650ABC
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 70 to 260 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 260 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
TDA5201XUMA1
电气特性 Features
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 310 to 350 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 350 MHz |
| Modulation Technique: | ASK |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |
R420710110
电气特性 Features
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 3 GHz |
| Maximum Power Rating: | 100 W |
| Maximum Attenuation: | 10 dB |
| Rad Hard: | No |
TR7002
电气特性 Features
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 417.8 to 418.2 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 418.2 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |

更新于 2026-05-11