电气特性 Features
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414730000 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R414730000 |
| Category: | UHF ASK/FSK Receiver |
| Operating Band Frequency: | 433 to 435 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 433.92 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3|5 V |
| Rad Hard: | No |
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 8000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3 to 5 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 0.504 to 1.75|64 to 109 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 109 MHz |
| Modulation Technique: | AM|FM |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 80 to 650|862 to 950 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 950 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2500 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2500 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |