电气特性 Features
| Number of Bits: | 3 |
| Maximum Frequency: | 6000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 to 5.5 V |
| Rad Hard: | No |
| Number of Bits: | 3 |
| Maximum Frequency: | 6000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 to 5.5 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | RF Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 2400 to 2483.5 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 2483.5 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|GFSK|MSK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 916.3 to 916.7 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 916.7 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|OOK |
| Operating Supply Voltage: | 2.5|3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Receiver |
| Operating Band Frequency: | 284 to 960 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 960 MHz |
| Modulation Technique: | FSK/GFSK/OOK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 80 to 650|862 to 950 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 950 MHz |
| Modulation Technique: | FSK|MSK |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 927.24 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 902.76 MHz |
| Modulation Technique: | FSK |
| Rad Hard: | No |